Restauracja

stol2klasyczna baner ver2klasyczna baner ver3sala weselna http

         Bogaty wybór naszej kuchnipdf-menu

Piramida jest jednym z niewielu lokali na świecie, gdzie w jednym miejscu i pod jednym dachem można odnaleźć dla siebie miejsce w kilku niepowtarzalnych klimatach restauracji.

Proponujemy Państwu cztery sale restauracyjne o różnorodnym klimacie:

Sala Klasyczna
Sala Klasyczna nawiązuje do najlepszych wzorców europejskich. Jej intymny, wyciszony nastrój, podkreślony ciepłym blaskiem świec, idealnie pasuje do kameralnych spotkań. Tradycyjne, bogate w wykwintne dania menu, gwarantuje najwyższej jakości doznania kulinarne.
Sala klasyczna istnieje poto, aby dać Państwu to, czego na co dzień bardzo brakuje – komfort, estetykę nieskażoną postmodernizmem oraz przede wszystkim – spokój. Na pewno spodoba się ona Klientom dojrzałym oraz estetom, dla których liczy się nie tylko rodzaj, ale i jakość ogólnych wrażeń.

Egipska
Sala Egipska wzorowana jest na styl starożytnego Egiptu, posiada wszakże zupełnie nowoczesne wyposażenie i przeznaczenie. Proporcje naszej Piramidy są zbieżne z Wielką Piramidą w Gizie – i jeśli prawdą jest, jakoby pomagało to w koncentracji i sublimacji kosmicznych energii, możecie się Państwo spodziewać w sali Egipskiej niezwykłych wrażeń.

Myśliwska
Na sali Myśliwskiej odtworzyliśmy dla Państwa wystrój znany zajazdów i karczm ulubionych przez miłośników łowiectwa. Znajdziecie tam trofea i obrazy o tematyce myśliwskiej. Idealne miejsce na poważne, męskie spotkania.
Myśliwi zawsze stanowili specyficzną grupę klientów lokali gastronomicznych. Wracając z polowania, które jest w końcu prawdziwie męską przygodą, oczekują gościny odpowiadającej ich temperamentom. Zdarzało się – a może i zdarza – że łowcy przywozili swój obiad ze sobą. W postaci świeżej i surowej naturalnie. Do sali Myśliwskiej nie musicie Państwo jednak wnosić własnoręcznie ustrzelonej dziczyzny. Zadbamy o nią my.

Jamaica
Sala Jamaica gwarantuje, że wesoło i beztrosko spędzicie Państwo czas w utrzymanym w ciepłych, słonecznych barwach wnętrzu. Być może smak potraw i atmosfera sali Jamaica przeniosą Państwa daleko stąd, nad brzegi Black River, gdzie szumią plantacje trzciny cukrowej, a dżungla otula zbocza Gór Błękitnych. Nie obiecujemy, że spotkacie w Piramidzie hebanoskórych rastamanów czy spróbujecie zupy z koziej głowy, lecz na pewno możecie liczyć na porcję doskonałego jerkchicken, którego smak uwydatni szklaneczka rumu. Do tego ostatniego nie namawiamy rzecz jasna kierowców. Dla nich zawsze znajdzie się kawa – niemal spod Gór Błękitnych lub koktajl owocowy.

Wkroczenie do wnętrza piramidy to niecodzienne doznanie.
Chcielibyśmy, aby różnorodność naszych sal oddziaływało na wyobraźnię, pobudzało w każdym żyłkę poszukiwacza i odkrywcy.

restauracja68335247PIRAMIDA0033 http46sala weselna http129PIRAMIDA0173 httpPIRAMIDA0155 httpPIRAMIDA0186 httpPIRAMIDA0113 httpplac zabaw 3plac zabaw1taras i plac zabawPIRAMIDA0381 httpstol2141